Pozycjonowanie sklepów internetowych


Profesjonalne usługi pozycjonowania sklepów internetowych w wyszukiwarce Google. Kompleksowa oferta dla firm:

  • Wysoka skuteczność pozycjonowania
  • Stabilne pozycje w wyszukiwarce Google
  • Audyt sklepu w cenie usługi
  • Przejrzyste warunki współpracy
  • Dobry kontakt przez caly czas współpracy

Zamów bezpłatną wycenęImię i nazwisko


E-mail


Adres sklepu


Dodatkowe informacjeDziękujemy. Wiadomość została wysłana. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.
Błąd, spróbuj ponownie.
Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę SEOdot Mikołaj Szczepaniak, NIP 782-215-13-49, REGON 301953595, z siedzibą przy ul. Lawendowej 43, 63-004 Gowarzewo w zakresie niezbędnym do przygotowania odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Jak pracujemy, aby uzyskać wysokie pozycje dla Twojego sklepu...


01

Wybór słów kluczowych

Na początku współpracy wykonujemy analizę konkurencji i wspólnie wybieramy najważniejsze słowa kluczowe. Doradzamy, jak wybrać słowa, które pozwolą w możliwie krótkim czasie zwiększyć ruch i sprzedaż w sklepie.
02

Audyt sklepu

Wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia do weryfikacji sytuacji strony zarówno pod kątem czynników wewnętrznych (on-site), jak i czynników zewnętrznych (linkowanie, ew. kary nałożone przez Google).
03

Link-building

Po wdrożeniu niezbędnych zmian na stronie przystępujemy do właściwego pozycjonowania wg przygotowanej strategii link-buildingu. Używamy wyłącznie dedykowanego zaplecza SEO tworzonego osobno dla każdego klienta.


Zaufali nam m.in.:
Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych w wyszukiwarce Google wymaga wiedzy, doświadczenia, odpowiednich narzędzi i bliskiej współpracy z Klientem. Rozumiemy, że dla powodzenia Twojego projektu e-commerce właśnie widoczność w wyszukiwarce ma kluczowe znaczenie, dlatego stosujemy tylko bezpieczne metody SEO. Nie korzystamy z systemów wymiany linków (SWL) ani innych metod „szybkiego” dochodzenia do celu. Rozumiemy, że powierzając nam pozycjonowanie swojego sklepu, oddajesz w nasze ręce istotny aspekt funkcjonowania Twojego biznesu w internecie, dlatego możesz liczyć na naszą uwagę i daleko idącą ostrożność.

W naszej agencji SEO zawsze masz kontakt z osobą decyzyjną w zakresie stosowanej strategii pozycjonowania, skali działań oraz metod najlepiej pasujących do branży, w której działa Twój sklep. Możesz liczyć na dobry kontakt przez cały okres współpracy.


Zobacz także...


Realizujemy projekty pozycjonowania firmowych stron internetowych. Pomagamy w docieraniu do klientów indywidualnych i biznesowych niezależnie od branży i charakteru działalności.Dla naszych klientów przygotowujemy i prowadzimy kampanie reklamowe Google Ads (dawniej AdWods). Wykonujemy także zlecenia w zakresie audytów i optymalizacji istniejących kampanii.Przygotowujemy kompleksowe audyty sklepów internetowych obejmujące analizę techniczną pod kątem SEO (on-site i off-site) oraz analizę ścieżki zakupowej z uwzględnieniem dostępnych statystyk.
Zapraszamy do kontaktu


  • Masz pytania dotyczące Twojej strony?
  • Realizujesz nietypowy projekt?
  • Zastanawiasz się nad nowym biznesem w internecie?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Możesz się z nami skontaktować także poprzez wypełnienie formularza na stronie Kontakt: