Audyty SEO sklepów internetowych


Profesjonalne audyty SEO sklepów i stron internetowych. Kompleksowa oferta dla firm:

  • Wysoka skuteczność
  • Stabilne pozycje w wyszukiwarce Google
  • Najnowsze narzędzia do badania czynników technicznych
  • Przejrzyste warunki współpracy
  • Dobry kontakt przez caly czas współpracy

Zamów bezpłatną wycenęImię i nazwisko


E-mail


Adres sklepu


Dodatkowe informacjeDziękujemy. Wiadomość została wysłana. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.
Błąd, spróbuj ponownie.
Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę SEOdot Mikołaj Szczepaniak, NIP 782-215-13-49, REGON 301953595, z siedzibą przy ul. Lawendowej 43, 63-004 Gowarzewo w zakresie niezbędnym do przygotowania odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Jak pracujemy, aby zoptymalizować Twój sklep internetowy...


01

Analiza konkurencji

Analiza Twojej konkurencji pozwoli nam ocenić potencjał rynku i wskazać słowa kluczowe, które generują ruch i sprzedaż w Twojej branży. Na tej podstawie możemy sformułować wnioski dotyczące niezbędnego poziomu optymalizacji oraz ewentualnych działań off-site, które pozwolą Twojej firmie konkurować z najlepszymi.
02

Analiza linków

Wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia do analizy dotychczasowego profilu linków oraz historii pozycjonowania Twojej domeny. Na tej podstawie oceniamy ryzyka związane z przeszłością strony oraz przygotowujemy ewentualne rekomendacje dotyczące dalszych działań.
03

Analiza on-site

Najważniejszym elementem audytu jest oczywiście analiza czynników technicznych wpływających na poziom optymalizacji Twojego serwisu e-commerce (lub innej strony) pod kątem wymagań stawianych przez wyszukiwarkę Google. W wyniku naszych działań otrzymasz obszerny dokument z rekomendowanymi zmianami.


Zaufali nam m.in.:
Dobry audyt SEO sklepu internetowego lub strony firmowej jest niezbędny do efektywnego konkurowania w wyszukiwarce Google. Audyt strony musi obejmować wszystkie czynniki off-site i on-site, a więc analizę konkurencji i linkowania oraz wszelki aspekty techniczne funkcjonowania analizowanej witryny. W naszej pracy wykorzystujemy najlepsze dostępne narzędzia analityczne SEO - dzięki nim możemy przygotować kompleksowy zbiór rekomendacji wraz z oceną otoczenia konkurencyjnego w Twojej branży.

W naszej agencji SEO zawsze masz kontakt z osobą decyzyjną w zakresie stosowanej strategii, skali działań oraz metod najlepiej pasujących do branży, w której działa Twój sklep. Możesz liczyć na dobry kontakt przez cały okres współpracy.


Zobacz także...


Realizujemy projekty pozycjonowania firmowych stron internetowych. Pomagamy w docieraniu do klientów indywidualnych i biznesowych niezależnie od branży i charakteru działalności.Dla naszych klientów przygotowujemy i prowadzimy kampanie reklamowe Google Ads (dawniej AdWods). Wykonujemy także zlecenia w zakresie audytów i optymalizacji istniejących kampanii.Realizujemy projekty pozycjonowania sklepów internetowych. Pomagamy w rozwoju zarówno nowych, jak i funkcjonujących od dawna projektów e-commerce.
Zapraszamy do kontaktu


  • Masz pytania dotyczące Twojej strony?
  • Realizujesz nietypowy projekt?
  • Zastanawiasz się nad nowym biznesem w internecie?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Możesz się z nami skontaktować także poprzez wypełnienie formularza na stronie Kontakt: