Kampanie SEM
Google Ads


Profesjonalna obsługa kampanii linków sponsorowanych Google Ads (dawniej Google AdWords). Wykonujemy audyty i optymalizację istniejących kampanii, a także przygotowujemy i prowadzimy nowe projekty:

  • Wysoka skuteczność kampanii
  • Dbałość o właściwy poziom zwrotu z inwestycji
  • Audyt istniejących kampanii
  • Ciągła optymalizacja poprzez eksprymenty
  • Przejrzyste warunki współpracy
  • Dobry kontakt przez caly czas współpracy

Zamów bezpłatną wycenęImię i nazwisko


E-mail


Adres strony


Dodatkowe informacjeDziękujemy. Wiadomość została wysłana. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.
Błąd, spróbuj ponownie.
Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę SEOdot Mikołaj Szczepaniak, NIP 782-215-13-49, REGON 301953595, z siedzibą przy ul. Lawendowej 43, 63-004 Gowarzewo w zakresie niezbędnym do przygotowania odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Jak pracujemy, aby uzyskać najlepsze wyniki z kampanii SEM...


01

Analiza danych

Przed ustawieniem właściwej kampanii wykonujemy analizę danych historycznych, badamy słowa kluczowe oraz analizujemy aktywność reklamową konkurencji w Twojej branży. Na tej podstawie możemy oszacować budżet kampanii i jej potencjał biznesowy.
02

Przygotowanie kampanii

Na podstawie informacji i wniosków zebranych w trakcie analizy danych przygotowujemy Twoje kampanie. Stosujemy szczegółowy podział na wiele kampanii i grup reklam, aby łatwiej zarządzać budżetem i oceniać efektywność działań.
03

Optymalizacja

Nasza praca nie kończy się na dodaniu kampanii. W dłuższej perspektywie kluczowe znaczenie ma opieka nad kampanią, w szczególności definiowanie kampanii alternatywnych i przeprowadzanie eksperymentów w celu wybrania optymalnych rozwiązań.


Zaufali nam m.in.:
Przygotowanie dobrej kampanii Google Ads (wcześniej Google AdWords) wymaga wiedzy i doświadczenia, a także szczegółowej analizy otoczenia konkurencyjnego. Praca specjalistów SEM nigdy nie kończy się na stworzeniu kampanii, kreacji reklamowych i rozszerzeń - przeciwnie, kluczowe znaczenie ma ustawiczna optymalizacja kampanii pod kątem jak najbardziej efektywnego wykorzystania budżetu reklamowego i potencjału rynku. Nie wszystkie zachowania klientów można przewidzieć, dlatego wykonujemy dla naszych klientów eksperymenty, które pozwalają wybrać najlepsze rozwiązania na podstawie zebranych statystyk.

W naszej agencji SEO zawsze masz kontakt z osobą decyzyjną w zakresie stosowanej strategii marketingu internetowego, skali działań, najskuteczniejszych metod docierania do klientów oraz rozwiązań najlepiej pasujących do branży, w której działasz. Możesz liczyć na dobry kontakt przez cały okres współpracy.


Zobacz także...


Realizujemy projekty pozycjonowania firmowych stron internetowych. Pomagamy w docieraniu do klientów indywidualnych i biznesowych niezależnie od branży i charakteru działalności.Realizujemy projekty pozycjonowania sklepów internetowych. Pomagamy w rozwoju zarówno nowych, jak i funkcjonujących od dawna projektów e-commerce.Przygotowujemy kompleksowe audyty sklepów internetowych obejmujące analizę techniczną pod kątem SEO (on-site i off-site) oraz analizę ścieżki zakupowej z uwzględnieniem dostępnych statystyk.
Zapraszamy do kontaktu


  • Masz pytania dotyczące Twojej strony?
  • Realizujesz nietypowy projekt?
  • Zastanawiasz się nad nowym biznesem w internecie?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Możesz się z nami skontaktować także poprzez wypełnienie formularza na stronie Kontakt: