Audyt SEO

Przygotowujemy kompleksowe audyty SEO. Analizujemy strony Klientów zarówno pod kątem potencjału pozycjonowania, jak i z uwzględnieniem wygody użytkowników.

Audyt SEO strony internetowej

Jak przygotowujemy audyt SEO?

Dokument, który otrzymasz w wyniku audytu, będzie efektem pogłębionej analizy Twojej strony w otoczeniu rynkowym. Dokładnie zbadamy strukturę i wygląd Twojego serwisu, dotychczasowe działania podejmowane przez Twoją konkurencję, słowa kluczowe pasujące do Twojej oferty i wreszcie użyteczność Twojej strony WWW (rozumianą jako wygodę korzystania z witryny).

Przygotujemy zbiór rekomendacji dotyczących wszystkich aspektów funkcjonowania Twojej strony. Przeanalizujemy Twoją stronę z uwzględnieniem kontekstu rynkowego, w tym oferty Twoich bezpośrednich konkurentów. Sprawdzimy, czy Twoje dotychczasowe działania w obszarze SEO i SEM były skuteczne i jak można podnieść ich efektywność.

Czy nasz audyt jest dla Ciebie?

Tak, jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja strona jest przygotowana do właściwego pozycjonowania. Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek wymaga gruntownej analizy słów kluczowych i konkurencji.

Tak, jeśli rozumiesz, że w dzisiejszym świecie liczy się pierwsze wrażenie konsumenta. Pamiętaj, że masz zaledwie kilka sekund, aby zachęcić użytkownika do zapoznania się z Twoją ofertą.

Tak, jeśli oczekujesz gotowego zbioru rekomendacji, których wdrożenie podniesie skuteczność innych działań marketingowych i — tym samym — uczyni z Twojej strony skuteczne narzędzie sprzedażowe.