Reklama w wyszukiwarkach (linki sponsorowane)

Dla naszych Klientów planujemy, optymalizujemy i prowadzimy kampanie linków sponsorowanych w systemie Google AdWords.

Profesjonalna kampania AdWords pozwala trafić do potencjalnych klientów

Dla kogo kampania linków sponsorowanych?

To oferta dla przedsiębiorców, którzy rozumieją, że nowoczesna firma nie może rezygnować z marketingu internetowego. Szerokie możliwości systemu Google AdWords stwarzają okazję docierania do grup odbiorców zainteresowanych także ofertą Twojej firmy.

Kampania linków sponsorowanych to także doskonałe uzupełnienie usługi pozycjonowania strony — warto pamiętać, że nawet połowa użytkowników wyszukiwarki Google klika właśnie reklamy AdWords. Z pewnością nie warto rezygnować z tak dużej bazy potencjalnych klientów.

Ważną zaletą reklamy w wyszukiwarkach jest natychmiastowy efekt. Wzrost ruchu na stronie można zaobserwować natychmiast po przygotowaniu nowej kampanii.

Dlaczego warto powierzyć kampanię AdWords firmie SEOdot?

Kampania linków sponsorowanych, jak wszystkie przedsięwzięcia marketingowe, wymaga planowania i właściwego zarządzania kosztami. Utworzyć prostą kampanię może każdy, ale nie każdy potrafi skutecznie trafiać do interesującej go grupy docelowej i optymalizować kampanię pod kątem właściwego wykorzystania poniesionych nakładów.

Dbamy o optymalne wykorzystanie środków inwestowanych w reklamę internetową, dzięki czemu nasi Klienci zyskują nowe zamówienia i nawiązują nowe relacje biznesowe za rozsądne pieniądze. Każdy Klient może liczyć na wyczerpujące informacje na temat podejmowanych działań. Rekomendujemy najlepsze rozwiązania pod kątem celów biznesowych Klienta.

Pomagamy wybrać najlepsze słowa kluczowe i tak sformułować wyświetlane reklamy, aby zminimalizować odsetek odwiedzin przypadkowych użytkowników. Stale monitorujemy i doskonalimy prowadzone kampanie.

AdWords — nie tylko wyniki wyszukiwania Google

System Google AdWords to rozbudowane narzędzie marketingu w internecie umożliwiające między innymi przygotowywanie i prowadzenie kampanii remarketingu (tzw. retargetowania). W ten sposób Twoja firma może ponownie trafić do jeszcze większej liczby wyselekcjonowanych odbiorców, którzy w przeszłości odwiedzili Twoją stronę.

Nasi specjaliści przygotują dla Twojej firmy profesjonalną kampanię remarketingu jako wyjątkowo skuteczne uzupełnienie tradycyjnej kampanii SEM. Zadbamy o efektywność marketingową i kosztową Twoich przedsięwzięć marketingowych w internecie.