Marketing rekomendacji

Zaplanujemy i poprowadzimy kampanię marketingu rekomendacji (tzw. marketingu szeptanego) dla Twojej firmy na forach internetowych.

Marketing rekomendacji (szeptany) to świetny sposób budowy wizerunku

Marketing rekomendacji jako forma inbound marketingu

Konsumenci nie chcą oglądać reklam telewizyjnych, nie słuchają reklam radiowych i praktycznie odwracają się od prasy papierowej. Jak wobec tego skutecznie reklamować produkty i usługi? Jak sprawić, aby konsumenci, potencjalni klienci z prawdziwym zainteresowaniem dowiedzieli się o Twojej ofercie?

Dzięki nam, także Twój przekaz marketingowy trafi do odbiorców tam, gdzie rzeczywiście szukają informacji. Zrealizujemy Twoją kampanię rekomendacji w miejscach, w których konsumenci sami szukają wiedzy o produktach z Twojej branży. W krótkim czasie zbudujesz świadomość marki i poprawisz swój wizerunek.

Dla kogo? Jak osiągać cele marketingowe i biznesowe?

Skuteczna kampania marketingu rekomendacji wymaga czasu, wiedzy i doświadczenia. Wiemy, gdzie i jak pisać, aby trafiać do właściwych odbiorców. Wybieramy tematyczne fora internetowe, a każdy przygotowywany przez nas wpis jest wartościowym elementem dyskusji. Unikamy języka stricte marketingowego — dzisiejszy konsument szuka treści i rzetelnych rozwiązań.

Kampanie marketingu rekomendacji, które prowadzimy dla naszych klientów, to przede wszystkim sposób przyciągania dobrego ruchu na stronę internetową. Co rozumiemy przez „dobry ruch”? To grupa konsumentów, która szuka informacji o produktach i usługach z wybranej dziedziny. To osoby, które po uzyskaniu wiedzy z wiarygodnego źródła dużo częściej podejmują decyzje zakupowe.

Co możesz zyskać?

Wzrost ruchu na stronie nie jest celem samym w sobie. Wzrost dobrego ruchu, to większa sprzedaż, nowe zamówienia i nowe relacje biznesowe. Użytkownicy, którzy trafią na Twoją stronę dzięki prowadzonej przez nas kampanii, będą przekonani, że mają do czynienia z poważnym, godnym zaufania partnerem.

Kampania marketingu rekomendacji jest także cennym uzupełnieniem pozycjonowania strony — pozwala właściwie zróżnicować profil linków prowadzących do Twojego serwisu WWW i jako taka zwiększa szanse osiągania najwyższych pozycji w wyszukiwarkach.

Przemyślana kampania marketingu rekomendacji to także doskonały sposób budowy świadomości marki (w przypadku nowych podmiotów) lub poprawy wizerunku. Współczesny konsument coraz rzadziej ocenia potencjalnego dostawcę, usługodawcę czy partnera przez pryzmat tradycyjnych reklam. Rekomendacje ze strony osób z jego środowiska (także dyskutantów na forum) są natomiast traktowane jako rozstrzygające o wartości firmy.